• Cmimi më i mirë vetëm në këtë faqe!
-5% REZERVONI
Të rritur
Fëmijë

Na kontaktoni

Kontakto

Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me prenotimin tuaj ose keni nevojë për informacione të tjera në lidhje me hotelin, ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni. Ne do të përgjigjemi në një kornizë të shkurtër kohore.

    • Rruga Nikolla Tupe Numer 3, kati 1, Tirana, Albania

    Na gjeni lehtësisht:

    E vendosur në Tiranë, një shëtitje 13 minuta nga Sheshi Skënderbej, pranë pikave të interesit të njohura qe përfshijnë: Vendbanimin e dikurshëm të Enver Hoxhës, Bllokun - Pikën e Kontrollit, Monumentin dhe Piramidën e Tiranës. Aeroporti "Tirana International Nënë Tereza", është 18 km larg Hotel Metro Tirana, dhe prona ofron një transferim ne aeroport me pagese.