• Cmimi më i mirë vetëm në këtë faqe!
-5% REZERVONI
Të rritur
Fëmijë
Vlerësimet e vizitorëve
 • Vlerësimet e yjeve të siguruara nga Vizitorë të Verifikuar të agoda & booking.com
 • 9.3 mesatare bazuar në 14 Komente.


 • Pastërtia
  9.9 nga 10
 • 9.9
 • Lehtësira
  9.5 nga 10
 • 9.5
 • Vendndodhja
  9.9 nga 10
 • 9.9
 • Shërbimet
  9.9 nga 10
 • 9.9
 • Vlera
  9.7 nga 10
 • 9.7

  Mire se erdhet ne Metro Hotel Tirana Tirana

  Metro Hotel Tirana ka akomodime me parkim privat falas, biçikleta falas, një bar dhe një sallë pritjeje të përbashkët. Midis recepsionit para 24 orësh, hoteli ofron WiFi falas në të gjithë pronën. Prona ofron shërbim në dhomë dhe këmbim valutor për mysafirët. Në Hotel Metro Tirana, të gjitha dhomat përfshijnë një dollap, një tavolinë, një TV me ekran të sheshtë dhe një banjo private. Mysafiret në akomodim mund të gëzojnë një mëngjes kontinentale ose një mëngjes bufe. Zona është e njohur për çiklizëm, dhe marrja me qira e biçikletave, marrja me qira e makinave janë në dispozicion në Metro Hotel Tirana.

  Metro Hotel Tirana
  Metro Hotel Tirana
  Metro Hotel Tirana

  Trust You Verified

  Shikoni disa lloje të dhomave Metro Hotel Tirana Tirana

  Shikoni dhomat tona, ose shkoni në faqen e prenotimeve duke klikuar butonin e majtë "Shiko Cmimet"

  Komente

  Bazuar në vlerësimet e TripAdvisor

  Informacione për hotelin

  Pyetjet e bëra më shpesh

  Në cfare ore bëhet check-in and check-out në Metro Hotel Tirana Tirana?

  Check-in është from: 14:00.
  Check-out është until: 12:00.

  A është përfshirë në çmim mëngjesi?

  Po, mëngjesi është i përfshirë në çmim.

  Cilat janë shërbimet/aktivitetet kryesore në Metro Hotel Tirana Tirana?

  Metro Hotel Tirana Tirana ofron aktivitetet/shërbimet e mëposhtme (tarifa mund të aplikohen):


  • Transport në aeroport
  • Bar
  • Mengjesi i perfshire
  • Wi-Fi falas
  • Dhoma që nuk pihet duhan
  • Parkimi i përfshirë
  • Shërbim në dhomë

  Cfarë lloj dhome mund të rezervoj në Metro Hotel Tirana Tirana?

  Opsionet e dhomës në Metro Hotel Tirana Tirana përfshijnë:

  • Double or Twin Room - Disability Access
  • King Room
  • Standard Single Room
  • Twin Room